Filmitegemise võistlus “Kaader”

20.-21. oktoobril osalesid G1 ja G2 TKT õpilased Raplas 24-tunnisel filmitegemise võistlusel “Kaader”. Mõlemad tiimid olid vaprad, võtted kestsid läbi öö hommikutundideni ning montaaž laupäeva pärastlõunani. Oleme väga uhked nii õpilaste pühendumuse kui ka žürii ja publiku tunnustuse üle!
 
  • G2 tiimi ulmedraama “Eeden” valiti publiku lemmikuks ning žürii tunnustas eriti lõbusa diplomiga filmi visuaalset pillerkaart.
  • G1 tiimi psühholoogiline triller “Tunnete Tume Pool” (autor Anton Zahharov) pälvis žürii eripreemia, mida jagati neljale filmile 23-st.

David Fincheri ja Christopher Nolani mõjutustega “Tunnete Tume Pool” räägib sellest, kuidas me võime teistele haiget teha ilma sellest ise aru saamata. Filmi autor on G1 TKT õpilane Anton Zahharov. Osades G1 TKT õpilased Ronan Malinkin, Trevon Kuusemets, Heleene Värimäe, Enton Berendsen, Anelia Aunap, Vera Fedossova. Tunnustust väärib ka tõsiasi, et noored tegid filmi algusest lõpuni ise, ilma juhendajate abita.
 
Ulmedraama “Eeden” tegelased unistavad pääsemisest paradiisi teisel planeedil. Miks ja mille eest on aga vaja üldse põgeneda ning kes võetakse kosmoselaevale kui valiku kriteeriumiks on headus?
Režissöör: Artur Talpsepp
Juhtoperaator: Maria Vladimirova
Operaatorid: Milana Majorova, Julia Pudova, Karina Urmajeva, Liisi Kauber, Hanna Lisette Aabna
Lavastaja: Neeme Kuningas
Montaaž: Artur Talpsepp, Kati Jägel-Paal
Osades: Hanna Lisette Aabna, Liisi Kauber, Julia Pudova, Karina Urmajeva, Emma Silvestru, Artur Talpsepp
Juhendajad: Neeme Kuningas, Kati Jägel-Paal