Sisseastumine

Kohtla-Järve Gümnaasiumi 2021/2022 õppeaasta vastuvõtt. Sisseastumisavalduste esitamine ja sisseastumiskatsetele registreerumine algab juba 29. märtsil 2021 sisseastumisinfosüsteemis SAIS (link konkursi juurde).

Kui õpilaskandidaadil puudub sisseastumisinfosüsteemi (SAIS) sisselogimise võimalus, siis palun kirjutage enda soovist sisseastumisavaldus esitada kooli vastuvõtutöötajale Anna Pivnevale e-posti aadressil [email protected]

Tere, head Kohtla-Järve Gümnaasiumi kandideerijad!

Ootame oma kooliperega ühinema aktiivseid, sihikindlaid ja ettevõtlikke noori, kes soovivad jätkata oma õpinguid akadeemilises õpikeskkonnas reaal-ja loodusteadustega õppesuunaga gümnaasiumis. Meie koolis õppima asumise otsus mõjutab Sinu edasise õpitee kujunemist. Palun mõtle, kas oled valmis järgneva kolme aasta jooksul ennast proovile panema ja pühenduma parimal võimalikul moel uute teadmiste ja kogemuste omandamisele. Võtma vastu väljakutsed, kujundada meie kooli läbi iseenda, juhtida mõnda huviringi, panustada kooli kultuuriellu läbi õpilasesinduse või luua innovatsiooni õpilasfirmas.
Sinu tulevik algab siin.
Kohtumiseni!

Ootame Sind õppima Kohtla-Järve riigigümnaasiumisse, reaal- ja loodusainete lipulaeva!
Kohtla-Järve Gümnaasiumi väga tavaline koolipäev videos, head vaatamist!