Meie kool

Kohtla-Järve Gümnaasium on uus riigigümnaasium Ida-Virumaal, mis ühendab hoolikalt valitud ja kutsutud õpetajate ja koolipersonaliga teotahtelisi ning missoonitundega sõbralikke ja toredaid inimesi. Inimesi, kes soovivad teha head kooli, mille keskmes on õpilane – tolerantne, ennast juhtiv ning motiveeritud tulevikuinimene, kes on avatud, uudishimulik ja valmis toime tulema tänapäeva maailma ees seisvate väljakutsetega. Aga samuti ka oma isikliku õnne kujundamisega.

Kõik tegevused meie koolis lähtuvad sellest, et õpilastel oleks võimalikult innustav ja arendav õpi- ja arengukeskkond ning töötajad oleksid motiveeritud, heatujulised ning toetavad õpilaste partnerid.

Soovime, et meie kool oleks unistuste ja unistamise kool, kuhu õpilased sooviksid iga päev tulla, kus neid toetatakse ning kus nad tunneksid end turvaliselt. Samas on tänapäeva kool hoopis laiem mõiste, mis ei piirdu kaugelti vaid koolihoonega. Õpitakse kõikjal ja piire pole. Soovime olla heaks partneriks teistele koolidele, aga samavõrra pakkuda neile ka tugevat konkurentsi, sest konkurents on edasiviiv.

Asume Ida-Virumaal, Kohtla-Järvel, mille ümber on kaunis loodus ja kus elavad inimesed, kes on sõbralikud, lootusrikkad ning valmis tegema suurt hüpet tuleviku Eestisse ja maailma. Siinne arengu- ja kasvupotentsiaal on suurim ning edu viljade maitse magus. #VallutaHomne