Vilistlased

Kohtla-Järve Gümnaasiumi lõpetanud lennud

1. lend (2019-2020 õppeaasta)

19. juunil 2020.a. lõpetas Kohtla-Järve Gümnaasiumi esimene lend – 102 toredat noort. Kool õnnitleb lõpetajaid. Esimese lennu õpilased tulid erinevatest Kohtla-Järve ja Jõhvi koolidest ning said õppida uues koolis vaid aasta, kuid ometi sulandus neist enamik kooliellu ja aitas kujundada koolikultuuri, mille eest on kool toredatele lõpetajatele tänulik.

Lõpetajad astusid üle meie gümnaasiumi läve iseseisvasse ellu – et muuta meie Eestit ja kogu maailma paremaks, olla hea inimene, armastada ja olla armastatud. Kool õnnitleb lõpetajaid ja soovib parimat, et vallutada homne! 

Edu ja tänu meie vilistlastele!

2. lend (2020-2021 õppeaasta)

54 Kohtla- Järve Gümnaasiumi 2. lennu õpilast astus viimast korda üle kooliläve. Lõpetajatel on selja taga kaks aastat uues koolis, kus üheskoos kujundati koolikultuuri ning loodi ja hoiti kooli väärtusi. Oleme uhked kõikide lõpetajate üle! Kool õnnitleb lõpetajaid ning soovib parimat, et vallutada homne! 

Edu ja tänu meie vilistlastele!

3. lend (2021-2022 õppeaasta)

46 Kohtla- Järve Gümnaasiumi III lennu säravat ja taibukat õpilast astus viimast korda üle kooliläve. Esimese lennuna kõik gümnaasiumiaastat Kohtla-Järve Gümnaasiumis õppinuna pandi üheskoos alus koolikultuurile ning loodi ja hoiti noore kooli väärtusi. 

Lõpetajad astusid üle meie gümnaasiumi läve iseseisvasse ellu – et muuta meie Eestit ja kogu maailma paremaks, olla hea inimene, armastada ja olla armastatud. Kool õnnitleb lõpetajaid ja soovib parimat, et vallutada homne! Kool õnnitleb lõpetajaid ning soovib parimat, et vallutada homne! 

Edu ja tänu meie vilistlastele!

4. lend (2022-2023 õppeaasta)

20. juunil 2023 toimus Kohtla-Järve Gümnaasiumi ees IV lennu pidulik lõpuaktus. Saatsime taas teele 37 säravat, ambitsioonikat ja toredat noort, kel selja taga kolm ühiselt sammutud aastat. Oleme uhked kõikide tublide lõpetajate üle ning soovime teile parimat, et vallutada homne!

https://kjg.ee/iv-lennu-lopuaktus-20-06-2023/