II lennu pidulik lõpuaktus!

18. juunil toimus Kohtla-Järve Gümnaasiumi maja ees G3 õpilaste pidulik lõpuaktus.

54 Kohtla- Järve Gümnaasiumi II lennu õpilast astus viimast korda üle kooliläve. Lõpetajatel on selja taga kaks aastat uues koolis, kus üheskoos kujundati koolikultuuri ning loodi ja hoiti kooli väärtusi. Oleme uhked kõikide lõpetajate üle! Kool õnnitleb lõpetajaid ning soovib parimat, et vallutada homne! 

Kuldmedaliga lõpetasid gümnaasiumi: 

  • Darja Gužovskaja (RL)
  • Julia Kruptšenkova (RL)
  • Olesja Razvarova (TK)

Hõbemedaliga lõpetasid gümnaasiumi:

  • Ksenia Konsa (EV)
  • Helen Kärt Käbin (SR)
  • Polina Lekomtseva (TH)

Õpilane Gerli Teesalu (RL) pälvis Kohtla-Järve Gümnaasiumi väärika gümnasisti aumedali “Valluta Homne” Tunnustatud kooli väärtuste kandja kategoorias.

Kooli direktor Hendrik Agur saatis gümnasistid uut elupeatükki vastu võtma tulevikku vaatavate mõtetega: “Muutuvas maailmas võidab see, kes maailmaga koos käib. Käib natuke kiiremini kui maailm. Jõuab maailmast ette, oskab näha neid probleeme, küsimusi ja lahendusi, mida elu talle seab. Nii on öelnud meie endine president Lennart Meri. Head lõpetajad, gümnaasiumitee saab läbi. On aeg minna ja seada sihid kõrgemale kui tiivad kannavad. Mõelge sellele. Vallutage homne!”

Aktusele tuli lõpetajaid õnnitlema TalTech Virumaa Kolledži direktor, Ida-Virumaa kaasaegse hariduselu edendaja ja kogukonna hariduselu eestkõneleja, proua Mare Roosileht, kelle sõnul on oluline mitte kahetseda ühtegi tegu, võtta vastu otsuseid iseseisvalt ja lennata kõrgele ning kaugele, kartmata riskida ja eksida.

Kohtla-Järve Gümnaasium hindab kõrgelt ja õnnitleb kõiki lõpetajate vanemaid, kes on kogu haridustee õpilastele suurimaks toeks. Kool andis välja tänukirja abi ja toetuse eest lapsevanem Üllar Lilleorule. Lõpetajate lapsevanemate poolt pidas kõne Siiri Bunder.

II lennu lõpuaktus lõppes banketiga, kus lõpetajad ja õpetajaid said veel üksteist tänada ja koos olemist nautida.

Palju õnne, armsad lõpetajad! 
Tuult tiibadesse!