III lennu pidulik lõpuaktus

20. juunil toimus Kohtla-Järve Gümnaasiumis G3 õpilaste pidulik lõpuaktus

46 Kohtla- Järve Gümnaasiumi III lennu säravat ja taibukat õpilast astus viimast korda üle kooliläve. Esimese lennuna kõik gümnaasiumiaastat Kohtla-Järve Gümnaasiumis õppinuna pandi üheskoos alus koolikultuurile ning loodi ja hoiti kooli väärtusi.

Kuldmedaliga lõpetasid gümnaasiumi:

  • Polina Sirk (RL)
  • Mailis Vincjunaite (RL)

Hõbemedaliga lõpetasid gümnaasiumi:

  • Polina Timofejeva (RL)
  • Hanna Seppik (RL)

Õpilane Ksenija Povilaites (RL) pälvis Kohtla-Järve Gümnaasiumi väärika gümnasisti aumedali “Valluta Homne” Tunnustatud kooli väärtuste kandja kategoorias.

Lõpetajad saatis suure uhkuse ja innustusega teele Kohtla-Järve Gümnaasiumi direktor Hendrik Agur, digisüsteemide ja inseneeria õppemoodulite lõpetajatele andis TalTech Virumaa Kolledži tunnistused üle direktor Mare Roosileht.

Kohtla-Järve Gümnaasium hindab kõrgelt ja õnnitleb ka kõiki lõpetajate vanemaid, kes on kogu haridustee vältel õpilastele suurimaks toeks olnud. Kool andis välja tänukirja abi ja toetuse eest lapsevanem Toomas Nõmmistele, kes kutsus oma kõnes meie lõpetajaid üles hoolivusele, märkamisele ja avatusele uute väljakutsete ees.

III lennu lõpuaktus lõppes banketiga, kus lõpetajad ja õpetajaid said veelkord üksteist tänada ja ühiselt läbitud teekonda meenutada.

Kool õnnitleb kõiki lõpetajaid ning soovib parimat, et vallutada homne!