Tunnustused

Märkame ja hindame üksteise tegemisi, arengut ja saavutusi. Ületame iseend ja näitame oma oskusi nii koolis kui väljaspool. Julgustame ja tunnustame neid, kes oma tublide saavutuste ja kordaminekutega silma paistavad. 

Sellel lehel märgime ära tunnustused, mis meie koolipere liikmetele osaks saavad, nii Kohtla-Järve Gümnaasiumis kui väljaspool kooli. 

Soovime julgust ja indu oma oskusi rakendada ja näidata! 

TUNNUSTUSED 2019/20 ÕPPEAASTAL: (lisamisel)

TUNNUSTUSED 2019/20 ÕPPEAASTAL: 

Täname ja tunnustame kooli esindamise ja silmapaistva esinemise eest üleriigilisel reaalainetevõistlusel: õpilane Kirill Timofejev saavutas Viie Kooli võistlusel keemias individuaalarvestuses 4. koha.

Tunnustame ja täname initsiatiivi eest: Õpilased Alissa Melnikova, Olesja Prants, Konstantin Sulimov, Irina Vladimirova ja Alina Ananjeva käisid 24. jaanuaril oma endises põhikoolis, Kohtla-Järve Kesklinna Põhikoolis Kohtla-Järve Gümnaasiumi koolielu ja võimalusi tutvustamas.

Tunnustame ja täname: Viru Keemia Grupi esseekonkursil saavutas 2. koha õpilane Elisabeth Viil ja eriauhinna pälvis õpilane Evelin Riimast. 

Tunnustame ja õnnitleme: õpilane Pipi Triinu Nõmmiste saavutas linetantsu 2019. aasta maailmameistrivõistlustel Worlds XIV kolmanda koha. 

Tunnustame ja õnnitleme: õpilane Darja Gužovskaja pälvis andekate noorte energiafondi stipendiumi. Artikkel Põhjarannikus

Tunnustame ja täname – Konstantin Varkki: Õpilase julge ja heakodanlik tegu pälvis politseiametnike tunnustuse

Tunnustame ja täname võistlejaid: 1. koht mälumängumeistrivõistlusel ja head tulemused Virumaa matemaatikavõistlusel

Tunnustame ja täname võistlejaid: KJG võistkond saavutas pendelteatejooksus 3. koha