Õpilaste tunnustused

TUNNUSTUSED 2022/23 ÕPPEAASTAL:

Täname ja tunnustame õpilasi kooli eduka esindamise eest aineolümpiaadidel:

Õpilane Timur-Daniel Lagoda saavutas maakondlikul keemiaolümpiaadil II koha.

Õpilane Timur-Daniel Lagoda saavutas maakondlikul matemaatikaolümpiaadil I koha (11. klasside arvestuses). Vabariiklikul matemaatikaolümpiaadil 11. klasside arvestuses 10.-11. koht.

Õpilane Timur-Daniel Lagoda saavutas maakondlikul füüsikaolümpiaadil I koha (11. klasside arvestuses).

Õpilane Timur-Daniel Lagoda saavutas vabariiklikul TalTech Tehnikaolümpiaadil lõppvoorus 21. koha.

Õpilane Aleks Šestilovski saavutas maakondlikul matemaatikaolümpiaadil II koha (11. klasside arvestuses).

Õpilane Aleks Šestilovski saavutas maakondlikul füüsikaolümpiaadil II koha (11. klasside arvestuses).

Õpilane Aleks Šestilovski saavutas vabariiklikul TalTech Tehnikaolümpiaadil lõppvoorus 22. koha.

Õpilane Konstantin Pavlov saavutas maakondlikul matemaatikaolümpiaadil III koha (11. klasside arvestuses).

Õpilane Konstantin Pavlov saavutas maakondlikul keemiaolümpiaadil III koha.

Õpilane Helar Richard Ekštein saavutas maakondlikul füüsikaolümpiaadil II koha (10. klasside arvestuses).

Õpilane Oleg Šmidt saavutas maakondlikul füüsikaolümpiaadil III koha (10. klasside arvestuses).

Õpilane Sven Merileet-Kalle saavutas maakondlikul füüsikaolümpiaadil II koha (12. klasside arvestuses).

Õpilane Ako Rand saavutas maakondlikul füüsikaolümpiaadil III koha (12. klasside arvestuses).

Õpilane Aleks Ferschel saavutas maakondlikul majandusolümpiaadil I koha.

Õpilane Karmel Puur saavutas maakondlikul kunstiolümpiaadil III koha.

Õpilane Kirke Otti saavutas maakondlikul emakeeleolümpiaadil I koha (10. klasside arvestuses).

Õpilane Kirke Otti saavutas maakondlikul geograafiaolümpiaadil III koha.

Õpilane Emilia Kotšegarova saavutas maakondlikul bioloogiaolümpiaadil III koha.

Õpilane Arina Brazovskihh saavutas maakondlikul emakeeleolümpiaadil II koha (10. klasside arvestuses).

Õpilane Liisi Kauber saavutas maakondlikul emakeeleolümpiaadil III koha (10. klasside arvestuses).

Õpilane Lisette Vildak saavutas maakondlikul inglise keele olümpiaadil I koha.

Õpilane Kevin Tanissaar saavutas maakondlikul inglise keele olümpiaadil III koha.

Täname ja tunnustame õpilasi kooli eduka esinemise eest õpilasvõistlustel ja -konkurssidel:

TEADUSVÕISTLUSED:

Õpilane Timur-Daniel Lagoda saavutas üle-Eestilisel Matemaatika lahtistel võistlustel 31. koha.

G2 õpilane Konstantin Pavlov saavutas vabariiklikul füüsikaviktoriinil “Spekter” 11. klasside arvestuses II koha.

G2 õpilane Aleks Šestilovski saavutas vabariiklikul füüsikaviktoriinil “Spekter” 11. klasside arvestuses 5. koha.

Õpilased Vera Kurilova, Konstantin Pavlov, Aleks Šestilovski ja Angelica Igoševa saavutasid Hariduskopteri poolt läbi viidud reaalainete võistlusel “Füüsika ralli” 10.-12. klasside arvestuses I koha!

Õpilased Ruslan Melnikov, Timur–Daniel Lagoda, Viktoria Rudnik ja Jevgeni Jazõkov saavutasid 27. Virumaa matemaatikavõistlusel II koha.

Õpilased Konstantin Pavlov, Vera Kurilova, Mario Polshin, Oleg Šmidt, Egor Stepanov ja Aleks Šestilovski saavutasid TalTech Virumaa Kolledži Keemiapäeval I koha.

Õpilased Konstantin Pavlov, Vera Kurilova, Luna-Aleksandra Lagoda, Angelica Igoševa ja Aleks Šestilovski saavutasid TalTech Virumaa Kolledži Inseneripäeval I koha.

Õpilased Aleks Šestilovski, Konstantin Pavlov, Vera Kurilova ja Timur-Daniel Lagoda saavutasid TalTech Virumaa Kolledži informaatikapäeval III koha.

Õpilased Vera Kurilova, Konstantin Pavlov, Aleks Šestilovski ja Angelica Igoševa saavutasid Hariduskopteri poolt läbi viidud reaal- ja loodusainetealasel mälumänguturniiril “Arukate Õpilaste Akadeemia” 10.-12. klasside arvestuses I koha!

SPORDIVÕISTLUSED:

Õpilased Nikita Lupanov, Daniel Holter, Mark Kreivald, Ako Rand, Martin Adamson, Timur-Daniel Lagoda, Dmitri Ivanov ja Yevhenii Strachenko saavutasid maakondlikul noormeeste jalgpalliturniiril II koha.

Õpilased Nikita Lupanov, Jaroslav Arlan, Helar Richard Ekštein, Ako Rand, Martin Adamson, Timur-Daniel Lagoda, Dmitri Ivanov, Mait Mihkel Toikka, Ruslan Melnikov ja Andris Repnau saavutasid vabariiklikul noormeeste jalgpalliturniiril III koha.

Alutaguse Noorte Mängude raames toimunud jooksukrossi võistlusel saavutas KJG esindusmeeskond pendelteatejooksus I koha.

Õpilane Daniel Holter saavutas Alutaguse Noorte Mängude raames toimunud jooksukrossi võistlusel noormeeste arvestuses 1000m jooksus I koha.

Õpilane Marleen Ammas saavutas Alutaguse Noorte Mängude raames toimunud jooksukrossi võistlusel tütarlaste arvestuses 500m jooksus I koha.

Õpilane Luna-Aleksandra Lagoda saavutas Alutaguse Noorte Mängude raames toimunud jooksukrossi võistlusel tütarlaste arvestuses 2000m jooksus I koha.

G2 õpilane Daniel Holter pälvis Alutaguse Noorte Mängude koolinoorte kergejõustiku meistrivõistlustel noormeeste arvestuses 100m jooksus I koha.

G1 õpilane Erik Fetka pälvis Alutaguse Noorte Mängude koolinoorte kergejõustiku meistrivõistlustel noormeeste arvestuses 800m jooksus III koha.

KULTUURIVALDKONNA PREEMIAD:

Õpilane Lotte Teppe saavutas etluskonkursil “Koidulauliku valgel” maakonnas I koha ning Pärnus Koidula muuseumis toimunud vabariiklikul võistlusel III koha.

Õpilane Lotte Teppe  pälvis Narva Kolledži võistulugemisel “Hansenist Tammsaareni” vanemas vanuserühmas II koha.

Õpilane Liisi Kauber pälvis Narva Kolledži võistulugemisel “Hansenist Tammsaareni” eripreemia hea repertuaarivaliku eest.

G3 õpilane Mirtel Põdra osales oma praktilise uurimusega “Üle-eestilise sündmuse korraldamine “Väike laul suurele lavale” näitel” õpilaste teadusfestivalil.

G2 õpilane Angelica Igoševa saavutas Eesti Akordionitähed 2023 veebikonkursil V-VIII muusikakooli klasside arvestuses Grand prix.

G1 õpilane Liisi Kauber pälvis Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia korraldatud esseekonkursil “Mina ja muusika – muusika ja mina” II preemia.

G1 Teater.Kino.Televisiooni mooduli õpilased võitsid Rapla Gümnaasiumis toimunud noorte filmifestivalil “Kaader” GRAND PRIX ja PUBLIKU LEMMIK tiitlid.

G1 Teater.Kino.Tv mooduli õpilased osalesid BFM-i filmifestivalil ja häkatonil  “Õnn koolis”, kus võitsid lühifilmiga “Unelm” esimese koha.

G3 etenduskunstide ning ajakirjanduse ja meedia moodulite õpilased saavutasid rahvusvahelisel harrastusfilmide festivalil “Laterna Magica” reklaamklippide kategoorias esimese koha.

G3 etenduskunstide mooduli õpilased pälvisid Ida-Virumaa kooliteatrite fesitavalil 10.-12. klasside arvestuses grand prix. “Kooliteater 2023 Tallinn” festivalil oma diplomilavastusega “Metsalise märk” koha gümnaasiumiastme kolme laureaadi seas. Õpilane Merike Ester Kütt pälvis näitleja eripreemia identiteedikriisis tulevikunooruki rolli eest.