Kutse meeskonda

#VallutaHomne eeldab pühendunud ja särasilmseid inimesi, kellega ollakse üksteist toetav tõeline tiim – nagu üks toimekas mesilaspere, kelle töö tulemusi ja protsessi naudivad kõik osalised, kuid hindavad homsed.

Hetkel on Kohtla-Järve Gümnaasiumis kõik ametikohad täidetud. 
 
 
Kandideerimiseks saada CV, motivatsioonikiri ning soovi korral ka video e-posti aadressile [email protected] hiljemalt 22. augustiks 2022.
 
Lisainfo: Hendrik Agur, tel 507 7757 

Kohtla-Järve Gümnaasiumis saad:

  • töötada kaasaegses uues riigigümnaasiumis;
  • olla osa aktiivsest ja toredast ühtehoidvast kooliperest;
  • toetada õpilasi nende õpingutes ja valikute tegemises,
    kaasates vajadusel erialaspetsialiste;
  • kujundada Ida-Virumaa noorte tulevikku;
  • vajaduspõhist erialast täiendkoolitust;
  • alustavat õpetajat toetava meeskonna;
  • põhipuhkust 56 päeva aastas.

Meil on unistus – olla kool, kus inimesed on päriselt õnnelikud ja innustunud! Soovime õppetööd läbi viia uudishimu sütitavalt, luua koos õpilastega nutikaid tulevikulahendusi, tekitada kooliperest ühtehoidev ja üksteist toetav sõpruskond, innustada teineteist oma andeid märkama ja kasutama ning tegutseda terve koolina kui üks meeskond, kes paistab oma mõtete ja teostustega kaugele!

Kutsume Sind, kes Sa tahaksid võtta selle ka enda unistuseks – tule kampa ja teeme selle üheskoos teoks!

Kui tunned, et Kohtla-Järve Gümnaasiumi meeskonda kuulumine ja uue koolikeskkonna loomine Su hinge kõnetab, võta meiega ühendust ja räägime koostöövõimalustest! Eemalt tulijatele pakume omalt poolt ka ametikorteri võimalust.

Saada meile CV ja motivatsioonikiri ja enda haridust tõendavad dokumendid [email protected] Lisa küsi, helistades direktorile 507 7757 või kirjutades talle [email protected]

Anname koos unistustele jõu!