Huvielu ja IT-juhi assistentide konkurss

Kuulutame Kohtla-Järve Gümnaasiumi õpilastele välja huvielu ja IT-juhi assistentide konkursi!

Kui tahaksid arendada oma oskusi ja teadmisi ka väljaspool koolitunde, sinus on energiat, tahet ja ideid midagi ägedat koolis korda saata, siis see on sinu võimalus! Ootame konkursist osa võtma julgeid, kohusetundlikke, avatud mõtlemisega, kiire kohanemisvõimega ja hea suhtlemisoskusega särasilmseid Kohtla-Järve Gümnaasiumi õpilasi! Kui soovid arendada enda IT- oskuseid, sind huvitavad arvutisüsteemid ning oled täpne, vastutustundlik, abivalmis, siis vahest oledki just sina tulevane IT- juhi assistent!

Konkursil osalemiseks saada enda motivatsioonikiri [email protected] hiljemalt 24. aprilliks! Kindlasti märgi ära, kas soovid kandideerida huvielu või IT- juhi assistendiks!


Abiks motivatsioonikirja kirjutamisel (küsimused ei ole kohustuslikud, vaid on suunavad):

✨Tutvusta ennast!

✨Miks sa soovid kandideerida huvielu/ IT- juhi assistendiks?

✨Miks just sina sobid huvielu/ IT- juhi assistendiks?

✨Millised on sinu varasemad kokkupuuted huvitegevusega/ IT- tegevusega koolis või väljaspool kooli?

✨Mida tahaksid sina huvielu/ IT- juhi  assistendina koolis ära teha? (Mida on sul pakkuda koolile? Mida koolis muuta või paremaks teha? Milliseid üritusi soovid korraldada?)

Kandideerinute vahel toimub koolimajas avalik võistlus, kus paneme proovile teie julguse, oskused ja motiveerituse. Võistlus toimub 26. aprillil kell 11.00.