KOHT37 alustab põnevate sündmustega!

Kui seni on Kohtla-Järve Gümnaasiumi aatriumi- ja kohvikualal toimunud juba nii mõndagi põnevat vaid koolipere endi osalusel, siis 21. novembrist alustab siin initsiatiivikohvik KOHT37, sündmustega, kuhu on väga oodatud ka kõik külalised ja huvilised väljastpoolt kooli. Soovime, et meie hubane maja täituks põnevate tegevustega ka õhtuti, mida saavad algatada lisaks kooli meeskonnale nii Kohtla-Järve Gümnaasiumi õpilased kui soovijad ümbruskonnast ja mujalt. Plaanis on kontserdid, teemaõhtud, töötoad ja arutelud, kus esinemisvõimalus on meie koolinoortel ja külalisesinejatena löövad kaasa ka juba tegutsevad artistid ja asjatundjad erinevatest eluvaldkondadest. 

Soovime, et kohvikus KOHT37 sünniksid noorte ja kogenumate kokkusaamisel ja ühistel aruteludel edasiviivad mõtted ja ühised ambitsioonikad ettevõtmised, et elavneks ettevõtlikkus, koostegemise rõõm ning pealehakkamine oma ja end ümbritseva elu loomisel ja edendamisel. Samuti soovime, et KOHT37 tooks rohkem kokku vene ja eesti rahvusest inimesed kogukonnas, nagu see on juba üks südantsoojendav nähtus Kohtla-Järve Gümnaasiumi koolielus. 

KOHT37 esimene avalik sündmus toimub 21. novembril, mil külla tuleb Tartu Ülikooli ajalooprofessor Ago Pajur ja räägib teemal ‘’Eesti omariiklus ja Virumaa muutumine (1917-1940)’’. Kohvik on avatud sündmuste päevadel kell 17.00-21.00.