Külas käis ettevõtja, pankur ja majandusanalüütik Indrek Neivelt!

3. mail külastas Kohtla-Järve Gümnaasiumit ettevõtja, pankur ja majandusanalüütik Indrek Neivelt! 

Esmalt toimus kohtumine õpetajatega, kus Indrek Neivelti tehnoloogiaettevõte Respiray kinkis Kohtla-Järve Gümnaasiumi õpetajatele kasutamiseks 25 kaelaskantavat õhupuhastit, mis puhastab 99 protsenti sissehingatavast õhust UV-kiirguse abil. Respiray UV-õhupuhastid kaitsevad viiruste, sh peaksid kaitsma Covid-19 viiruse eest. 

Kooliperel oli võimalus saada osa ka külalisloengust, kus Indrek Neivelt jagas oma kogemusi ja teadmisi teemal “Innovatsioon ja juhtimine. Minu õppetunnid.” 

Indrek Neivelti kogemus erinevates valdkondades tegutsedes on toonud kaasa õppetunde, mida ta jagas Kohtla-Järve Gümnaasiumi kooliperega. Olles tegutsenud nii Eestis kui ka mujal maailmas, luues palju innovatsiooni, on Indrek taibanud, et elus on oluline mõista, et elu on kui Ameerika mäed, kus tuleb ette tõuse ja mõõne. Kõige olulisem on aga visioon, teada eesmärki, kuhu soovid liikuda. Indreku kogemus on näidanud, et edu saavutavad just need, kes kellel on tegutsedes julgust, kannatlikkust, kuid samas piisavalt naiivsust ja õnne.

Kool tänab Indrek Neivelti inspireeriva kohtumise ja kingituse eest!