Õpilasvarjuks Kohtla-Järve Gümnaasiumi

9.-27. märtsini toimuvad Kohtla-Järve Gümnaasiumis õpilasvarju nädalad, mille jooksul veedavad õpilaskandidaat ja gümnasist koos koolipäeva, et tulevane sisseastuja saaks ettekujutuse õppetööst ja koolielust Kohtla-Järve Gümnaasiumis.

Miks tulla õpilasvarjuks?

Kas oled mõelnud, millised võimalused ootavad sind Kohtla-Järve Gümnaasiumis, mida kujutavad endast ainetunnid ja õppimine meie gümnaasiumis, kus ja kuidas veedab õpilane oma vaba aega ning kas õppemoodul, mida oled kaalunud, üldse sobib sulle?

Ära kahtle, vaid tule, vaata ja tutvu meie koolis õppimise võimalustega. Vali välja moodul, millega soovid lähemalt tutvuda, ning meie otsime sulle mentoriks gümnaasiumi õpilase, kes koolipäeva jooksul aitab sul kogeda kooli igapäevast elu ja melu. Et oma koolivalikus täiesti kindel olla, võid õpilasarjuks tulla ka mitu korda ajaperioodil 9.-27.märtsini. Selleks täida registreerumise ankeet uuesti ja sinuga võetakse peagi ühendust.

Kuidas õpilasvarjuks tulla?

Õpilasvarju päeval ootab sind:                                                                                                              

  • mentorõpilane, kes organiseerib sinu päeva;
  • põnevad kohtumised õpilaste ja õpetajatega;
  • osalemine kõigis vastava õppegrupi ainetundides;
  • tutvumine koolimaja ja meie pakutavate võimalustega eneseteostuseks;
  • õpilase nõuanded ja võimalus saada vastused tekkinud küsimustele.

Registreeru õpilasvarjuks siin!

Tee koolivalik endale lihtsaks ja tule tutvu õppimisvõimalustega Kohtla-Järve Gümnaasiumis. Täiendava info sisseastumise ja õppemoodulite kohta leiad siit.

Kui sul on varjutamise kohta küsimusi, siis kirjuta meie õppenõustajatele [email protected] või [email protected]