REBASTE RISTIMINE 2023

18.-19. oktoobril toimus Kohtla-Järve Gümnaasiumis rebaste ristimine. Kahe päeva jooksul saadi kinnitust, et G1 õpilased on ägedad noored, kes võtavad vastu kõik väljakutsed ning ületavad koos kõik raskused!
 
Esimese päeva varahommikul alustasid G1 õpilased Jenka saatel teekonda koolimaja eest Virula väljakule, kus neid  võtsid vastu G3 õpilastest võimlejad, kes koos G1 õpilastega hommikuvõimlemist tegid. Peale seda suunduti koos kooli, kus rebaste Jumalad nad hoolikalt läbi mõeldud kostüümidesse riietasid. Päeva jooksul võis kooli peal kohata nii haldjaid, multikategelasi, banaane kui ka metsloomi ja kõiki teisi fantaasiarohkeid tegelasi.
Lisaks sellele said rebased proovida kätt erinevates mängudes ning teatevõistlustes, mis neid väljakutsete rohkeks tulevikuks ette valmistasid.
Samuti kontrolliti esimesel päeval rebaste teadmisi koolihümni sõnadest, mida terve hommik lauldi. Lisaks praktiseerisid rebased enda oskuseid toidupulkadega prae söömisel ning treenisid enda kehalisi võimeid kätekõverduste, tantsimise ja jooksmise näol.
 
Teisel päeval toimus huvitav debatt teemadel “Kas ananass käib pitsa peale?” ja “Kumba on rohkem maailmas, kas rattaid või uksi?” Sel päeval kõige rohkem trahve saanud rebased pidid oma karistust kandma ning lõid laulu, mille esitasid tervele koolile aatriumis.
Viimase päeva õhtul toimus traditsiooniline rituaal, kus rebased andsid vande lubades olla eeskujulikud ning aktiivsed Kohtla-Järve Gümnaasiumi õpilased, et üheskoos vallutada homne!
Pärast pidulikku tseremooniat toimus kooli aatriumis disko, kus kõik õpilased said pingeid maandada ja DJ plaadikeerutuste saatel tantsida.
 
Nendel päevadel ristiti G1 õpilased Kohtla-Järve Gümnaasiumi täieõiguslikeks gümnasistideks, et minna koos edasi ühise perena.