Spordipäev 2021

Päev pärast kooliaasta avaaktust oli Kohtla-Järve Gümnaasiumis väga sportlik! 2. septembril toimus Järve kooli staadionil kooli kolmas spordipäev.

Kuna spordipäeval pidas enda sünnipäeva ka meie kooli kehalise kasvatuse õpetaja Tanel, siis võeti esimese asjana laul üles ja koolipere poolt kõlas üks ilus sünnipäevalaul. 

Ametliku avapaugu andis kogu koolipere ühine soojendusjooks, mida vedas eest kooli direktor Hendrik Agur, kes oli ka ise spordipüksid jalga tõmmanud ning rõõmsal meelel staadioniringe tegi.
Särasilmse õpetaja Ainikki valvsa pilgu all said kõikidel õpilastel peale jooksu ka lihased soojaks ja meeled naeruseks. 
Pärast ühist pendelteatejooksu oli õpilastel ja õpetajatel võimalus enda oskusi ja kiirust näidata 100m ning 400m jooksus. Ei puudunud ka kaugushüpe, kätekõverdused, vabavisked, kuulitõuge ega ka jalgpalli triblinguraja läbimised. Sündisid mitmed koolirekordid, mille autoriteks olid nii õpilased kui ka õpetajad. 

Päeva lõpuks peeti maha ka paaristeatejooks, mille võidutiimi kuulusid kehalise kasvatuse õpetaja Tanel ning matemaatikaõpetaja Markus. Pidamata ei saanud jääda ka jalgpallimatš, mille seekordseks võitjaks osutus tiim BLUE alistades tiimi NOT BLUE 7:2. 

Siiski jäi päeva lõpetama sõnum: Võitis sõprus ja sport!

Aitäh kõikidele sportlikele hingedele ning võime rõõmuga öelda, et uuele kooliaastale on nüüd hoog sisse lükatud!

#VallutaHomne #VallutasimeSpordipäeva

Vaata galeriid siit!
Fotod: Alissa Melnikova, Olesja Prants