“Väike laul Suurele lavale” 2021

Hea koolinoor ja koolitöötaja!

“Väike laul suurele lavale” tuleb taas ja seda suuremalt kui kunagi varem! 

Kolmandat korda toimuval koolinoorte ja koolitöötajate omaloominguliste laulude konkursil saavad osaleda muusikahuvilised üle kogu Eesti!

Esita enda loodud laul konkursile ja saa osa ainulaadsest kogemusest!
Võidulugudele tehakse heliloojate Tõnis Kõrvitsa ja Siim Aimla poolt orkestriseaded ning kantakse ette kontserdil “Väike laul suurele lavale” Jõhvi Kontserdimajas 14. detsembril. Saadab Kohtla-Järve Gümnaasiumi noorteorkester. Solistideks ja esitajateks on kas laulu autorid, soovitatud muusikud või korraldaja poolt määratud interpreedid.
Osalema on oodatud kõikide kooliastmete õpilased 1. kuni 12. klassideni, kutseõppeasutuste õpilased ja koolitöötajad.

Loome pinnase noorte loovusele ning anname selle väljendamiseks väärikad võimalused!

Konkursi tingimused:
Konkursile võib esitada omaloomingulise laulu kas helifailina, heli- või videokandjal, noodistatuna, elektroonselt või paberkandjal. Samuti võib esitada oma loo konkursikomisjonile elavas ettekandes kas a capella, mõne saateinstrumendi- või ansambli saatel. Laulu tekstina võib kasutada ka teiste autorite loomingut.
——————————————————————–
Laulude konkursile esitamise tähtaeg on 27. oktoober 2021 kell 16.00 kas elektroonselt meiliaadressile [email protected] ja/või elavas ettekandes 27. oktoobril alates kell 16.00 Kohtla-Järve Gümnaasiumi Gustav Ernesaksa muusikaruumis Pärna 47, Kohtla-Järve.
 
Meenutuseks toome teieni ka väikese tagasiviske eelmisest VLSL kontserdist! Just Sina võid olla järgmine, kelle laul suurel laval kõlab!