Väike laul suurele lavale 2022

12. detsembril jõudis Kohtla-Järve Gümnaasiumi eestvedamisel Jõhvi Kontserdimajas juba neljandat korda publiku ette koolinoorte ja -töötajate omaloominguliste laulude kontsert “Väike laul suurele lavale”!🎼

Sel aastal jõudis meieni koolinoorte ja -töötajate imelist omaloomingut nii Ida-Virumaa erinevatest paikadest kui ka Võrumaalt, Orissaarest, Tartust, Vändrast ja Karksi-Nuiast, talviste tormituulte tõttu jäid kahjuks kontserdil esitamata kaks vahvat lugu. Siinkohal täname ja tunnustame südamest kõiki meie säravaid autoreid ja soliste! ✨
🎷Lauljaid saatis Jõhvi Kontserdimaja laval Kohtla-Järve Gümnaasiumi noorteorkester koosseisus:
Evelina Koidu – ksülofon (vilistlane)
German Kabantšuk – vibrafon
Maria Vladimirova- klaver
Sten Paal – altsaksofon I
Danila Zykov- altsaksofon II (Kohtla-Järve Järve kool)
Triin Peenema – tenorsaksofon
Lotte Teppe- klarnet
Lisette Vildak – flööt I
Melika Tali- flööt II
Mait Mihkel Toikka- trummid
Daniel Kabantšuk- elektrikitarr
Hendrik Agur – basskitarr
💫Kontserdi peakorraldajaks oli juba teist aastat järjest Kohtla-Järve Gümnaasiumi G3 õpilane Mirtel Põdra. Eriline tänu kuulub ka meie kooli korraldusmeeskonnale: õhtujuhid Neeme Kuningas ja Liisi Kauber (G1) Indra-Mirell Zeinet (muusikaline juht), Kati Jägel (lavagraafika, videoproduktsioon ja salvestus), Daniil Morin ja Jekaterina Shaydurova (tehnilised assistendid), Artur Talpsepp (visuaalitehnik) ja Hendrik Agur (noorteorkestri juht).
🎥Kuna ilmataat kostitas meid kontserdi päeval eriti tuisuse talveilmaga, oli kontserdist videosalvestust looma tulnud Event Media meeskond operatiivselt valmis meie kontserdist looma ka otseülekande. Suur tänu teile, hea Event Media meeskond:
Kati Jägel
Eerik Vija
Ailar Uffert
Viljar Vallner
Suur tänu tehnilise toe eest loomulikult ka Jõhvi Kontserdimaja meeskonnale!
💫Pikkadel proovipäevadel ja kontserdil aitas lauljatel, orkestriliikmetel ja vabatahtlikel kõhud täis hoida Nele Järvela, Reet Randva-Kilter, Kairi Ojandu ning kohvik Keel meeskond.
Kummardus ka meie tublidele vabatahtlikele:
Kaire Jõe
Alesja Šõšova
Mario Polshin
Gertrud Rande
Arina Brazovskihh
Helar Richard Ekštein
Kirke Otti
Karina Urmajeva
Noori muusikuid toetasid:
Eesti Rahvakultuuri Keskus, Eesti Kultuurkapital, Kohtla-Järve Linnavalitsus, Jõhvi Vallavalitsus, Suure-Jaani Tervisekoda, Toila SPA, SEIK, Read Kirjastus, Kohtla-Järve Coop.
Eriline tänu ka Põhjarannikule ja loomulikult Jõhvi Kontserdimajale!
Muusika sulatab südameid ja ühendab ka kõige tuisusematel talveõhtutel- uute imeliste muusikaliste kohtumisteni! 💙