“Väike laul suurele lavale” tuleb taas!

“Väike laul suurele lavale” tuleb taas!
 

Eelmistel aastatel Ida-Virumaal noorte seas populaarsust kogunud Eesti koolinoorte ja -töötajate omaloominguliste laulude konkurss “Väike laul suurele lavale” tuleb taas! Ja seda suuremalt kui kunagi varem!

Viiendat korda toimuval koolinoorte ja koolitöötajate omaloominguliste laulude konkursil saavad osaleda muusikahuvilised üle kogu Eesti! 

Võidulugudele tehakse heliloojate Tõnis Kõrvitsa ja Siim Aimla poolt orkestriseaded ning kantakse ette kontserdil “Väike laul suurele lavale” Jõhvi Kontserdimajas 11. detsembril. Saadab Kohtla-Järve Gümnaasiumi noorteorkestri ja Põltsamaa muusikakooli kammerorkestri koondorkester . Solistideks ja esitajateks on kas laulu autorid, soovitatud muusikud või korraldaja poolt määratud interpreedid. Osalema on oodatud 7. kuni 12. klasside õpilased ja koolitöötajad.

Loome pinnase noorte loovusele ning anname selle väljendamiseks väärikad võimalused!
 
Konkursi tingimused:
Konkursile võib esitada omaloomingulise laulu kas helifailina, heli- või videokandjal, noodistatuna, elektroonselt või paberkandjal. Samuti võib esitada oma loo konkursikomisjonile elavas ettekandes kas a capella, mõne saateinstrumendi- või ansambli saatel. Laulu tekstina võib kasutada ka teiste autorite loomingut. Laulu kvalifitseerumiseks ei tohi olla esitatavat laulu enne kontserdi toimumist varem avalikult esitatud.
 
Laulude konkursile esitamise tähtaeg on 6. oktoober 2023 kell 16.00.
 
Just Sina võid olla järgmine, kelle laul kõlab suurel laval!