Abiturientidele helises lõpukell!

14. mail kõlas üle koolimaja Kohtla-Järve Gümnaasiumi 2. lennu viimane koolikell!

Pidulik lõpukella aktus oli täis mõtlikke mõtteid, kuid samas ka särtsakust ja lõbusust. Südamlike soovidega saatsid G2 õpilased koos õpetajate ja kooli juhtkonnaga abituriendid vastu tulevikule. Kohtla-Järve Gümnaasiumi direktor Hendrik Agur soovis lõpetajatele julgust liikuda edasi, vaadates tagasi küll koosoldud ilusatele hetkedele ja ühistele väljakutsetele, kuid samas pürgides julgelt edasi oma unistuste poole.

Omalt poolt tegid tänukõne õpetajatele abituriendid, tänades südamest õpetajaid, kes on kooliteel olnud neile alati olemas, nende eludest huvitudes ja neist hoolides. 

Õpetajad soovisid lõpetajatele omalt poolt tuult tiibadesse ja tegid tänukummarduse, et näidata oma siirast hoolivust ja tänu. Õpetaja Raul Auksmann pidas tänukõne, vaadates tagasi ühistele mälestustele ja andes edasi elutarkusi: “Täname teid, et lubasite meid enda ellu, et võisime olla osalised selle hariduse ja harituse heas käekäigus siin, kus algab tulevik. Me ei jää siia kurvastama. Me rühime koos teiega sinna tulevikku, kallid kaasteelised. Betti Alver seadis ritta sõnad: “Ilmauks on irvakil, kõik on kuskil võimalik.” Otsige ja te leiate!”

Head abituriendid, vallutage tänane ja homne, hoides silme ees sihti ja liikudes oma südamehääle kohaselt! Koolipere soovib teile parimat ja õnnestumisi viimasteks eksamiteks!

Lõpukella aktuse korraldajateks olid G2 õpilased. Täname G2 õpilaste korraldustiimi südamliku aktuse korraldamise eest!