Eesti Vabariigi 105. aastapäevale pühendatud väliaktus ja maailmapäev “Lapsed ja noored ühiskonna kriiside keskel”

23. veebruaril tähistasime koos Kohtla-Järve Slaavi põhikooli, Kohtla-Järve Järve kooli ja Kohtla-Järve Kesklinna põhikooli ning ümbruskonna lasteaedadega ühiselt Eesti Vabariigi 105. sünniaastapäeva piduliku väliaktusega! 🇪🇪
 
Traditsiooniliselt pani aktuse toimumisele oma tugeva õla alla 1. Jalaväebrigaadi Viru Jalaväepataljoni ja Tankitõrjekompanii koosseisud, kaasa tegi Kohtla-Järve linnaorkester. Aktusel olid esindatud ka meie kooli tublid riigikaitseõppurid ning rivitrummarid, väärikalt oldi esindatud kõikide koolide liputoimkonnad. Südamlike etteastetega astusid krõbedaid külmakraade trotsides aktusel üles nii lasteaed Kirju-Mirju kui gümnaasiumi ja põhikoolide õpilased.
 
Pidulikule aktusele järgnes meie G2 õpilase Lotte Teppe eestvedamisel toimunud Maailmapäev “Lapsed ja noored ühiskonna kriiside keskel”, kus sai tutvuda erinevate laiapindsesse riigikaitsesse panustavate organisatsioonide tegemistega ning kuulata paneelarutelu “Inimeste teadlikkus kriisiolukorras käitumisest”.
 
Täname kõiki koostööpartnereid ning oleme tänulikud ja rõõmsad meie ühise toreda ja kahtlemata olulise ettevõtmise eest!

 

There is no gallery selected or the gallery was deleted.