Hea koolipere

Kõik õppeaastaga kaasnenud sündmused on nüüdseks lõppenud, ka jaanid peetud ja suur suvi alanud. Tõsi, lõpetajatel on just nüüd põnevad ja võib olla isegi pisut ärevad ajad, et kindlustada oma edasi õppima asumine kõrgkoolides. Kuid alati on sellega hakkama saadud ja saab ka kooli viies lend, kes just gümnaasiumi lõpetas.
Kallid õpilased, õpetajad ja koolitöötajad, olen teile väga tänulik möödunud aasta eest. Kõik pingutasid tublisti ja soovisid muuta kooli, kus õpime ja töötame, aga seeläbi ka meie endi õpi- ja töökeskkonda, ikka paremaks. See õnnestus hästi, suur tänu kõigile!

Käes on kooli viienda sünnipäeva aasta ja selle väärika sündmuse tähistamiseks ootavad sügisel ees suurejoonelised ettevõtmised: teaduskonverents, 106 km teatejooks ning kooli raamatu “Kohtla-Järve VIIS”  ja rokkooper “Kohtla-Järve” loomine ning lavale toomine. Samuti on suvel mitmeid esinemisi kõikidel kooli muusikakollektiividel: segakooril ViruLaul24 18. augustil kell 19 Kohtla-Järve kultuurikeskus, 19. august kell 19 Narva Geneva kontserdimajas ja 20. august kell 14 Toila laululaval.

KJG noorteorkester esineb 27. juulil Tuletorni kontserdil XV Rannapungerjas ning annab suvekontserdi 23. augustil koolimaja ees. Folkrokkbänd Kratt aga esineb 31. augustil Paide noortebändide festivalil.

Soovin, et saaksite veeta palju aega koos oma armsate ja lähedastega ning hästi puhta. Liikuda palju värskes õhus ja tunda end lihtsalt õnnelikuna.

Kohtumiseni sügisel ja vahete-vahel võib olla ka suvistel sündmustel!

Teie Hendrik Agur