Ida-Virumaa noorte omaloominguliste laulude konkurss “Väike laul suurele lavale”!

🎼 21. jaanuaril toimuma pidanud “Väike laul suurele lavale” kontsert lükkub edasi 4. veebruarile! 🎼

21. jaanuaril toimuma pidanud kontsert “Väike laul suurele lavale” lükkub edasi seoses Ida-Virumaal pikendatud COVID-19 viirusega seotud piirangtega. Korraldajana soovime aidata kaasa viiruse leviku tõkestamisele inimeste vaheliste kontaktide arvu kahandamisega ning leiame, et see samm, mis on meile küll emotsionaalselt raske, kannab vastutustundliku tervisekäitumise ideed.
Pileti ostunud kontserdikülastajad saavad piletid tagastada Piletlevile või tulla kontserdile uuel ajal. Vabandame ebamugavuste pärast ning loodame kõigi mõistvale suhtumisele.
“Väike laul suurele lavale” korraldustiim.
✨Kontserdil kõlavad säravaimad Ida-Virumaa noorte omaloominguliste laulude konkursi “Väike laul suurele lavale” laulud. Lavale astuvad Ida-Virumaa koolide andekad õpilased ja koolitöötajad. Lauljaid saadab Kohtla-Järve Gümnaasiumi noorteorkester. Orkestriseadete autorid on heliloojad Tõnis Kõrvits ja Siim Aimla.
✨Tule kuula Ida-Virumaa andekate noorte ja koolitöötajate omaloomingulisi laule professionaalses esituses. Saame üheskoos nautida jõulueelset meeleolu ja näha, kuidas ühe noore väikesest viisijupist võib saada suur teos, mis paneb kõlama terve Jõhvi Kontserdimaja saali.
Piletid müügil Piletilevis!
Kontserti toetab Eesti Rahvakultuuri Keskus ja Eesti Kultuurkapital.

Naudime üheskoos Ida-Virumaa andekate inimeste omaloomingut!

 

 

✨Eelmise aasta konkursi kontserdi kokkuvõtet näeb siit: 

 

🎼MUUSIKA ÜHENDAB!🎼
Ida-Virumaa noorte omaloominguliste laulude konkursile “Väike laul suurele lavale” esitati rekordiliselt 49 laulu!
Täname kõiki osalejaid, kes enda laulud konkursile esitasid! Edasipääsenud laule saab kuulama tulla juba 4. detsembril Jõhvi Kontserdimajja!

Ülevaade konkursist:
Osalema olid oodatud Ida-Virumaa kõikide kooliastmete õpilased 1. kuni 12. klassideni, kutseõppeasutuste õpilased ja koolitöötajad. Loome pinnase noorte loovusele ning anname selle väljendamiseks väärikad võimalused.

🎷Võidulugudele tehakse heliloojate Tõnis Kõrvitsa ja Siim Aimla poolt orkestriseaded ning kantakse ette kontserdil “Väike laul suurele lavale” Jõhvi Kontserdimajas 4. detsembril 2020. Saadab Kohtla-Järve Gümnaasiumi noorteorkester. Solistideks ja esitajateks on kas laulu autorid, soovitatud muusikud või korraldaja poolt määratud interpreedid.🎷

Žüriil on õigus välja anda eripreemiaid ja auhinnalisi kohti. Kõik osalejad saavad omaloomingulisel konkursil osalemise diplomi.

🎼Konkursi tingimused olid:🎼

Konkursile võis esitada omaloomingulise laulu kas helifailina, heli- või videokandjal, noodistatuna, elektroonselt või paberkandjal. Samuti võis esitada oma loo konkursikomisjonile elavas ettekandes kas a capella, mõne saateinstrumendi- või ansambli saatel. Laulu tekstina võib kasutada ka teiste autorite loomingut.

Laulude konkursile esitamise tähtaeg oli 8. oktoober 2020 kell 14.00 kas elektroonselt meiliaadressile [email protected] ja/või elavas ettekandes 8. oktoobril alates kell 14.00 Kohtla-Järve Gümnaasiumi Gustav Ernesaksa muusikaruumis Pärna 47, Kohtla-Järve.

Konkursi peakorraldaja on Kohtla-Järve Gümnaasium. Sündmust toetavad Eesti Rahvakultuuri Keskus ja Eesti Kultuurkapital.