Ida-Virumaa noorte omaloominguliste laulude konkurss “Väike laul suurele lavale”!

 🎼18. veebruaril toimus Ida-Virumaa noorte omaloominguliste laulude konkursi “Väike laul suurele lavale” kontsert. Jõhvi Kontserdimaja täitus muusikaga!🎼

Seda kõike turvalisuse meetmeid rakendades, et saaksime kõikide tervist hoides nautida noorte loodud muusikat.

Täname südamest kõiki laulude autoreid, orkestriliikmeid, lauljaid, juhendajaid, lapsevanemaid, kaasaelajaid ja partnereid, kes projekti panustasid ja meile kaasa elasid. Täname ka südamest neid noori muusikuid ja lauljaid, kes projekti panustasid, kuid kahjuks lavale esinema ei saanud. Jätkugu meie loometee!

Eriline tänu läheb meie toetajatele: Eesti Kultuurkapital (Ida-Virumaa ekspertgrupp), Eesti Rahvakultuuri Keskus, Eesti Rahvuskultuuri Fond, Kohtla-Järve Selver, Jõhvi Kontserdimaja.
Uute elamusteni!

VAATA GALERIID SIIN!
Pildid tegid: Olesja Prants ja Marten Ong

#VäikeLaulSuureleLavale #VallutaHomne

🎼 TÄNA Jõhvi Kontserdimajas kell 18.00! Mitmeid kordi edasi lükatud kontsert toimub! 🎼

Kohtade arv on piiratud ja järgime kõik reegleid – esinejad laval ja lava taga ning kuulajad-vaatajad saalis. See on aja nõue. Kui kõik reeglitest kinni peame, on hästi – näitame ühtselt eeskuju eritingimustes kultuuriruumis suhtlemiseks! Elu ei jää ka seisma keerulistes tingimustes, käitume mõistlikult.
 
Kontserdi korraldamine on Terviseametiga kooskõlastatnud. Järgime kõiki vajalikke meetmeid, et hoida meie kõigi tervist. Kõikidel külastajatel on kohustus kanda maski. Maske saab vajadusel koha peal Jõhvi Kontserdimajast osta. Desinfitseerime käsi, hoiame distantsi, istume saalis nummerdatud kohtadele hajutatult, nimed registreerime sissepääsul.
 
✨Kontserdil kõlavad säravaimad Ida-Virumaa noorte omaloominguliste laulude konkursi “Väike laul suurele lavale” laulud. Lavale astuvad Ida-Virumaa koolide andekad õpilased ja koolitöötajad. Lauljaid saadab Kohtla-Järve Gümnaasiumi noorteorkester. Orkestriseadete autorid on heliloojad Tõnis Kõrvits ja Siim Aimla.
✨Tule kuula Ida-Virumaa andekate noorte ja koolitöötajate omaloomingulisi laule professionaalses esituses. Saame üheskoos nautida jõulueelset meeleolu ja näha, kuidas ühe noore väikesest viisijupist võib saada suur teos, mis paneb kõlama terve Jõhvi Kontserdimaja saali.
Piletid müügil Piletilevis!
Kontserti toetavad Eesti Rahvakultuuri Keskus, Eesti Kultuurkapital, Sihtasutus Eesti Rahvakultuuri Fond ja Selver.

Naudime üheskoos Ida-Virumaa andekate inimeste omaloomingut!

 

✨Eelmise aasta konkursi kontserdi kokkuvõtet näeb siit:

 

🎼MUUSIKA ÜHENDAB!🎼
Ida-Virumaa noorte omaloominguliste laulude konkursile “Väike laul suurele lavale” esitati rekordiliselt 49 laulu!
Täname kõiki osalejaid, kes enda laulud konkursile esitasid! Edasipääsenud laule saab kuulama tulla juba 4. detsembril Jõhvi Kontserdimajja!

Ülevaade konkursist:
Osalema olid oodatud Ida-Virumaa kõikide kooliastmete õpilased 1. kuni 12. klassideni, kutseõppeasutuste õpilased ja koolitöötajad. Loome pinnase noorte loovusele ning anname selle väljendamiseks väärikad võimalused.

🎷Võidulugudele tehakse heliloojate Tõnis Kõrvitsa ja Siim Aimla poolt orkestriseaded ning kantakse ette kontserdil “Väike laul suurele lavale” Jõhvi Kontserdimajas 4. detsembril 2020. Saadab Kohtla-Järve Gümnaasiumi noorteorkester. Solistideks ja esitajateks on kas laulu autorid, soovitatud muusikud või korraldaja poolt määratud interpreedid.🎷

Žüriil on õigus välja anda eripreemiaid ja auhinnalisi kohti. Kõik osalejad saavad omaloomingulisel konkursil osalemise diplomi.

🎼Konkursi tingimused olid:🎼

Konkursile võis esitada omaloomingulise laulu kas helifailina, heli- või videokandjal, noodistatuna, elektroonselt või paberkandjal. Samuti võis esitada oma loo konkursikomisjonile elavas ettekandes kas a capella, mõne saateinstrumendi- või ansambli saatel. Laulu tekstina võib kasutada ka teiste autorite loomingut.

Laulude konkursile esitamise tähtaeg oli 8. oktoober 2020 kell 14.00 kas elektroonselt meiliaadressile [email protected] ja/või elavas ettekandes 8. oktoobril alates kell 14.00 Kohtla-Järve Gümnaasiumi Gustav Ernesaksa muusikaruumis Pärna 47, Kohtla-Järve.

Konkursi peakorraldaja on Kohtla-Järve Gümnaasium. Sündmust toetavad Eesti Rahvakultuuri Keskus ja Eesti Kultuurkapital.