Õpetajate päeva tähistamine!

5. oktoobril tähistas Kohtla-Järve Gümnaasium õpetajate päeva. Õppetööle andsid sel päeval sisu G3 õpilased, kes said kogeda, mis tunne on olla õpetaja. Päeva lõpetas pidulik aktus. Esimest korda anti välja “Aasta õpetaja” ja “Aasta kolleegi” tunnustus.

Tunnustusega “Kohtla-Järve Gümnaasiumi Aasta õpetaja 2020” tunnustatakse õpetajat, kes on koolipere arvates paistnud eriliselt silma kooli väärtuste kandmisega, toetanud õpilaste individuaalset ja sotsiaalset arengut ning aidanud kaasa koolis sõbraliku ja meeldiva õpikeskkonna loomisele. Aasta õpetaja valiti õpilaste, õppetoolide juhatajate ja juhtkonna liikmete koondarvamuse alusel.

“Aasta õpetaja 2020” nominendid olid:Maarika VirkunenJana KolgaEliisa PuudersellAnne Mari RoostMikk Antsov.

“Kohtla-Järve Gümnaasiumi Aasta õpetaja 2020” tunnustuse pälvis bioloogiaõpetaja ja loodusainete õppetooli juhataja, Anne Mari Roost. Palju õnne!

Tunnustusega “Kohtla-Järve Gümnaasiumi Aasta kolleeg 2020” tõstetakse esile viimasel aastal eriliselt kollektiivi vaimsele õhkkonnale positiivset mõju avaldanud kolleegi, kes on olnud eeskujuks oma pühendumuse ja töökusega, positiivse eluhoiaku ja elurõõmuga, huvi tundmise, toetuse ning empaatiavõimega kaastöötajate vastu.

“Kohtla-Järve Gümnaasiumi Aasta kolleeg 2020” tunnustuse pälvis oskus- ja valikainete õppetooli juht, Ainikki Seppar. Palju õnne! Aasta kolleegi sai valida kogu kooli personal.

Albert Einstein on öelnud: “See on ime, kui pärast koolihariduse saamist on inimesele veel jäänud uudishimu.” Meie usume imedesse ning meie õpetajatesse, kes igapäevaselt noortele ikka ja jälle avastamisrõõmu pakuvad ning uudishimu tekitavad.

Galeriid õpetajate päevast saad vaadata siit.