Spordinädal

Euroopa spordinädal toimus 28. septembrist kuni 2. oktoobrini Kohtla-Järve Gümnaasiumis.

Spordinädala raames toimus õpilastele kahe erineva spordiala miniturniirid lauatennises ja korvpallis.
Lauatennises osales kümmekond õpilast. Võistlus algas kvalifikatsiooniringiga, kellest edasi pääses neli poolfinaali ja sealt edasi finaali kaks inimest. Finaalis olid vastamisi G3 õpilased Vladislav Januskevits ja Dmitri Tšumakov. Võistlus oli pingeline, kuid võidu suutis endale võtta Vladislav, kes sai tulemuseks 2:1. Tähelepanu väärib ka asjaolu, et võistlejate seas oli ka füüsika õpetaja Sergei Pavlov, kes saavutas 3. koha.
Teiseks alaks oli tänavakorvpall, kus mõõtu võtsid neli võistkonda. Võistluse formaat nägi ette, et kõik 4 võistkonda mängivad omavahel ehk kokku kolm mängu ning parima tulemusega meeskond võidab. Võistluse võitis meeskond, kes sai kirja kõik kolm võitu, kuhu kuulusid Sander Naarits, Mihkel Kiiver, Kermo-Sten Bertram.
Lisaks külastas spordinädalal meie kooli õpilasi Eesti kiiruisutaja Saskia Alusalu, kes viis läbi külalisloengu ja jagas enda teekonda tippspordini, süstis kuulajatesse motivatsiooni ning enesekindlust.

Oli tõeliselt meeleolukas ja inspireeriv koolipäev!