Kandkem eestlust ja kauneid kunste Ida-Virumaale!

Hea hariduse- ja muusikasõber!

Kohtla-Järve uus riigigümnaasium avab oma uksed noortele 1. septembril 2019. Uus kool Ida-Virumaal soovib saada reaal- ja loodusainete lipulaevaks ning Ida-Virumaa hariduse pärliks – kogukondade ühendajaks. Kooliks, mille inimesed kannaksid eesti kultuuri ja keelt ning kus inimesed austaksid üksteist ning kogu Eestimaad.

Kultuursuse alustalaks on kaunid kunstid ja muusika. Sellest lähtuvalt soovime soetada kooli suurepärasesse aatriumisse kontsertklaveri Estonia 274, mis on sügavaimaks eesti meelsuse sümboliks ning suurepäraseks muusikainstrumendiks, mille abil kõlaks väärikas koolis palju aastakümneid suurepärane muusika, mis meid ühendab ja kaunistab.

Kokkulepe spetsiaalselt Kohtla-Järve Gümnaasiumile kontsertklaveri valmistamiseks on tehtud Estonia klaverivabriku juhi, härra Indrek Lauluga. Vaata meie uue klaveri mudelit siit

Palume teid võimalusel toetada kontsertklaver Estonia 274 soetamist Kohtla-Järve Gümnaasiumi aatriumisse.
Toetamiseks on järgmised võimalused:

1. Võimalik on soetada vabalt valitud klaveriklahv, mille hind on 750 eurot. Klaveri avamisel 1. septembril 2019 kingitakse sümboolne uue klaveri klahv annetajale koos tema nimega. Annetaja nimi kantakse klaverile kinnitatud graveeritud plaadile koos sümboolselt soetatud klahvi nimega.

2. Võimalik on annetada vabalt valitud sobiv summa, annetaja nimi kantakse klaverile kinnitatud graveeritud plaadile.

MTÜ Kohtla-Järve Gümnaasiumi Arendusfond
LHV Pank a/a EE677700771003854029
Selgitus: annetus klaveri Estonia 274 ostuks
Sümboolse klahvi ostu puhul klahvi nimi või number.
Anneta 25€ – helsita 9002233

Täname, elagu muusika!

Hendrik Agur
Kohtla-Järve Gümnaasiumi direktor