Kohtla-Järve Gümnaasium alustas tööd!

Pühendunud ja innuka kooli meeskonna ja õpilaste ühise töö tulemusel sai uus riigigümnaasium Kohtla-Järvel 1. septembril avatud piduliku aktusega kooli lipuväljakul, millele järgnes Mihkel Polli klaverikonsert spetsiaalselt Kohtla-Järve Gümnaasiumile valmistatud kontsertklaveril Estonia 274. Kooliõuel kõlas kooli hümn, mängis kooli oma noorteorkester ja esinesid omad õpilased. Kogu kooli meeskond oli haaratud avasündmuse läbiviimisse. Toetussõnade ja tervituste saatel möödus imeline päev.

Suured tänud kõigile, kes kooli avaaktust, meie märgilist suurt pidupäeva enda kohaloluga õnnistasid. Täname ministreid, linna esindajaid, koostööpartnereid ja külalisi heade sõnade ja toetuse eest!

Koolipere tänab südamest kõiki osapooli, kes on selle uue kooli loomise loos osalenud – algatanud, koostööd teinud, panustanud, aidanud ja kaasa elanud! Täname iga meie meeskonnaliiget, kes on kaugelt ja lähemalt kokku tulnud ja sellise kohalolu ja pühendumisega tegutsenud, samuti meie armsaid õpilasi, kes on juba suvel koolielus kaasa teinud, harjutanud ja aidanud. Teotahe ja koostöö on meie kooli väärtused, mis meiega juba elavad ja meid kannustavad.

Alanud on esimene koolinädal, ehitusobjektist on saanud säravaid noori täis koolimaja ja õppetöö ning koolielu on käima lükatud. Saagu sellest imeline ja tiivustav kogemus nii neile, kes majas sees, kui neile, kes kooliga kokku puutuvad.

Elagu Kohtla-Järve Gümnaasium! 

GALERII