Õpetajate päev 2022

5. oktoobril tähistasime Kohtla-Järve Gümnaasiumis õpetajate päeva!

Päeva vedasid eest G3 õpilased, kelle kanda olid nii G1 ja G2 õpilaste tunnid, kui õpetajate põnev päevaprogramm. Kiitust meie tublidele abiturientidele, kes kandsid oma rolli õpetajate ja koolijuhtidena igati hästi ja väärikalt välja!

Pidulikul aktusel tunnustasime oma imelisi õpetajaid ja kolleege ning andsime välja ka kaks kooli aumedalit “Valluta Homne”:

Kohtla-Järve Gümnaasiumi Aasta Õpetaja 2022 – matemaatikaõpetaja Jelena Mirt

Õpetaja Jelena Mirt on töökas, pühendunud ja suurte kogemuste ning empaatiavõimega õpetaja. Jelena eeskuju vene emakeelega õpetajana ja varasemal perioodil vene õppekeelega koolides töötades, on silmapaistev: asunud tööle eesti keelsesse kooli ning õppinud töö käigus ümber õpetama matemaatikat eesti keeles, annab tunnistust õpetaja suurest pühendumusest, huvist ja tahtejõust.  

Õpetaja Jelena teeb oma tööd suure südame ja professionaalsusega. Tema ainetunnid on alati hoolikalt ette valmistatud ning ta oskab luua õppimiseks motiveeriva ja meeldiva õpikeskkonna. Viimasel ajal on õpetaja Jelena pakkunud igakülgset ja hoolivat tuge meie Ukrainast tulnud õpilastele, olles neile mentoriks ja juhendajaks. Õpetaja Jelenat austab ja armastab kogu koolipere.

Kohtla-Järve Gümnaasiumi Aasta Kolleeg 2022 – administraator ja haldusspetsialist Kairi Ojandu

Igal toredaid inimesi täis majal on oma haldjas. Kohtla-Järve Gümnaasiumi majahaldjaks on alati heatahtlik ja abivalmis Kairi! Oma soojuse, elurõõmu ja optimistiga on Kairi võitnud kõikide kolleegide ja õpilaste südamed.

Kas on mure suur või väike, paistku varajane hommikupäike või on kätte jõudnud hiline õhtutund – Kairi on alati olemas ja valmis pakkuma oma abikätt! Särav, heatujuline ja vastutulelik Kairi on koolile parimaks visiitkaardiks!

Kool tänab ja tunnustab!

 

Lisaks toimusid õpetajate päeva nädalal mitmed haridustöötajatele tunnustussündmused, kus meie kooli õpetajad ja projektid pärjatud said:

3. oktoobril tunnustati Kohtla-Järve kultuurikeskuses linna tublimaid haridustöötajaid:

  • Aasta gümnaasiumiõpetaja laureaat – bioloogiaõpetaja Anne Mari Roost
  • Linna tänukiri tulemusliku töö eest – matemaatikaõpetaja Jelena Mirt
  • Tunnustus noortele alustavatel õpetajatele – muusikaõpetaja Indra-Mirell Zeinet ja geograafiaõpetaja Gisela Kastein
  • Aasta haridustegu (nominent) – Omaloominguliste laulude konkurss Väike laul suurele lavale ja Fenomenil põhineva õppe nädal ja laat
  • Aasta haridusasutuse juht (nominent) – Kohtla-Järve Gümnaasiumi direktor Hendrik Agur

6. oktoobril toimus Jõhvi Kontserdimajas Ida-Virumaa Haridusgala, kus anti välja maakondlikud hariduspreemiad:

  • Ida-Virumaa Aasta gümnaasiumiõpetaja – Anne Mari Roost
  • Ida-Virumaa Aasta õppejõud (TalTech Virumaa Kolledž) – füüsikaõpetaja Sergei Pavlov
  • Ida-Virumaa Aasta Haridustegu – Väike laul suurele lavale konkursi korraldamine

 

Täname südamest meie suurepäraseid õpetajaid ja tugispetsialiste hinnalise panuse eest! Tunnustused on väärikad ja näitavad Teie südamega tehtud töö väärtust!