Õppeaasta lõpuaktus 2023

13. juunil saatsime G1 ja G2 õppeastme õpilased vastu mõnusale suvepuhkusele piduliku õppeaasta lõpuaktusega. Tänasime ja andsime välja tunnustused õppeaasta jooksul oma hea õppeedukuse ja eduka osalemisega õpilasvõistlustel ja olümpiaadidel silma jäänud õpilastele.
2022/2023. õppeaastal pälvisid G1 ja G2 õppeastme õpilastest väärika gümnasisti aumedali “Valluta Homne” suisa viis silmapaistvat gümnasisti:
✨Aumedali tiitliga “Aasta õppur” pälvis suurepärase õppeedukuse eest G1 õpilane Liisi Kauber.
✨Aumedali “Edukas õpilane olümpiaadidel ja ainevõistlusel” pälvis G2 õpilane Aleks Šestilovski, kes esindas kooli edukalt arvukatel maakondlikel ja üle-eestilistel olümpiaadidel ja -ainevõistlustel.
✨Aumedali “Tunnustatud kultuurivaldkonna edendaja” pälvis meie pühendunud ja kohusetundlik õpilane ning andekas muusik Angelica Igoševa.
✨Aumedali “Tunnustatud kogukonda panustanud õpilane” pälvis aktiivne ja rõõmsameelene G2 õpilane Lotte Teppe, kes läbi kahe gümnaasiumiaasta aktiivselt panustanud nii koolisiseste kui kogukonnale suunatud sündmuste korraldamisse.
✨Aumedali “Tunnustatud koolile teeneid osutanud õpilane” pälvis läbi õppeaasta kooli esindamisse ja foto ja videokajastuste eest kohusetundlikku hoolt kandnud G2 õpilane Inessa Žukova.
Õhtupoolikul olid meie tublimad ja kohusetundlikud õppurid koos perekondadega palutud ka tublide õppurite pidulikule tänupeole, kus tänasime perekondi tublide noorte toetamise eest.
Hea koolipere – soovime teile kõigile kosutavat ja rõõmustavat suvepuhkust, et indu ja teravat vaimu jätkuks ka järgmisteks aastateks! ☀️