Rebaste nädal 19.-20.10.2022

🤩19.-20.oktoobril toimus meie koolis rebaste ristimine. Kahe päeva jooksul saadi kinnitust, et G1 õpilased on ägedad noored, kes võtavad vastu kõik väljakutsed ning ületavad koos kõik raskused.🤩

Esimese päeva varahommikul võtsid rebaseid Virula väljakul vastu loomakostüümides G3 õpilased, kes koos G1 õpilastega hommikuvõimlemist tegid. Peale seda suunduti koos kooli, kus rebased ümber riietati. Päeva jooksul võis kooli peal kohata Smurfe, kloune, 80-ndate aeroobikatreenereid, tuntud tegelasi multikatest kui ka rokkstaare.
Lisaks sellele said rebased proovida kätt erinevates mängudes ning teatevõistlustes, mis neid väljakutsete rohkeks tulevikuks ette valmistasid.

Neljapäeva varahommikul viidi läbi rebastele ka eksam, kus kontrolliti rebaste teadmiseid koolihümni sõnadest kui ka erinevatest ainealastest küsimustest, mis G1-s selged peavad olema. Samuti  praktiseerisid rebased enda oskuseid toidupulkadega prae söömisel ning treenisid enda kehalisi võimeid kosmonautide, mägironijate, hüpete kui ka kätekõverdustega, mida nendel päevadel ikka väga palju tehti.

💥Lisaks sellele kuulutati välja ka Aasta rebane, kes näitas üles erilist aktiivsust, tahtejõudu ning täitis kõiki jumalate käske. Aasta 2022 rebaseks sai Kirke Otti.💥

Viimase päeva õhtul toimus traditsiooniline rituaal, kus rebased andsid vande lubades olla eeskujulikud ning aktiivsed Kohtla-Järve Gümnaasiumi õpilased, et üheskoos vallutada homne!

Nendel päevadel ristiti G1 õpilased Kohtla-Järve Gümnaasiumi täieõiguslikeks gümnasistideks.

Fotod: Anastassia Zahhartšenko