Rebaste Ristimine 2021

28.-29. septembril toimus meie koolis rebaste ristimine.
Kahe päeva jooksul saadi kinnitust, et G1 õpilased on ägedad, särasilmsed noored, kes võtavad vastu kõik väljakutsed ning ületavad koos kõik raskused.
 
Esimese päeva varahommikul võtsid rebaseid Virula väljakul vastu 80. aastate aeroobikatreenerid, kes koos G1 õpilastega hommikuvõimlemist tegid. Peale seda suunduti koos kooli, kus rebased ümber riietati. Päevade jooksul võis kooli peal kohata Simpsoneid, Verka Serduchkat, jäneseid, haldjakesi ning loomulikult minione.
Lisaks sellele said rebased proovida kätt autode pesemises, mis neid väljakutsete rohkeks tulevikuks ette valmistas.
 
Teisipäeva varahommikul viidi läbi rebastele ka eksam, kus kontrolliti rebaste teadmist koolihümni sõnadest. Lisaks sellele praktiseerisid rebased enda oskuseid pulkadega prae ja kõrrega supi söömisel ning treenisid enda kehalisi võimeid kosmonautidega, mida nendel päevadel ikka väga palju tehti.
 
Viimase päeva õhtul toimus traditsiooniline rituaal, kus rebased andsid vande lubades olla eeskujulikud ning aktiivsed Kohtla-Järve Gümnaasiumi õpilased, kes ei söö abiturientide eest toitu ära, ei jää kunagi spikerdamisega vahele ega õpi kunagi alla 90 protsendi.
 
Nendel päevadel ristiti G1 õpilased Kohtla-Järve Gümnaasiumi täieõiguslikeks gümnasistideks.
 
Fotod: Kati Jägel