Riigigümnaasiumide bändide festival “Antidolorosum”

9. oktoobril toimus Kohtla-Järve Gümnaasiumis pikalt edasi lükatud ja kauaoodatud riigigümnaasiumide bändide festival “Antidolorosum”. 💥
Päev oli täis muusikat erinevate stiilidega bändidelt üle kogu Eesti. Kõlasid nii tuntumad inimestele hinge läinud Tõnis Mäe, Ruja ja Curly Stringsi lood ning loomulikult ei puudunud ka maailmakuulsad rokilood.
Festivalil osalesid bändid Kohtla-Järve Gümnaasiumist (DB4, Klaveritrio), Jõhvi Gümnaasiumist (Õpiprogramm, Aksioom) ning ka Saaremaa Gümnaasiumist (Pillvees).
Päev algas töötubadega, mida viisid läbi Rauno Laikjõe (kitarr), Inga Tislar (laul), Jasper Alamaa (basskitarr), Kaspar Tambur (klahvpill) ning Ott Adamson (trummid). Töötubades jagati noortele enda kogemust, anti nõuandeid ning pandi ka noored ka ise tegutsema. Aitäh teile!
 
Festivalil selgitati välja ka parimad, kes kontserdil erinevates koosseisudes eriti silma paistsid.💯
🥁PARIM TRUMMAR- Marcus Oidekivi (Saaremaa Gümnaasium)
🎸PARIM KITARRIST- Kirill Pavlov (Kohtla-Järve Gümnaasiumi vilistlane)
🎹PARIM KLAHVPILLIMÄNGIJA- Evelina Koidu (Kohtla-Järve Gümnaasiumi vilistlane)
🎸PARIM BASSKITARRIST- Nikita Artsimovitšus (Jõhvi Gümnaasium)
🎤PARIM SOLIST- Kevin Räim (Saaremaa Gümnaasium)
 
Žürii valis välja ka 2 lemmikut, kelleks osutusid meie kooli õpilased Alex Ott ja Mirtel Põdra.
Bände hindas auväärne žürii, kuhu kuulusid Peeter Priks, Anna Drozdova ning Lisette Liise Lilleorg. Täname, et meie noori hindasite ning aitasite parimaid välja selgitada!
 
Aitäh kõikidele osalejatele, toetajatele, kontserdi kuulajatele, vaatajatele, žüriile, tehnilisele tiimile, otseülekande läbiviijatele, fotograafile ning kõikidele teistele, kes ürituse toimumisele kaasa aitasid! Te väärite suur tänu!
Muusika ühendab inimesi. Seda see tõesti teeb!
 
Fotod: Alissa Melnikova