Tähtede gala 2021

✨Tähti täis on öö!✨

20.detsembri õhtul toimus Kohtla-Järve Gümnaasiumi õpilasesinduse eestvedamisel jõulugala ehk “Aasta Tähed 2021”. Galat juhtisid meie enda kooli õpetajad Ainikki Seppar ja Tanel Laudma.
Õhtu oli täis meeleolukaid üllatusi ja säravaid esinejaid: tantsukollektiiv Viis Tähte, Viivian Viikmaa ja Sergei Rogatš, Laura Esta ning andekate G1 õpilaste tantsukollektiiv. Meeleoluka videoetteaste olid ette valmistanud ka meie õpetajad Maarika Virkunen, Jana Kolga, Jelena Mirt, Natalia Trifonova ja Karin Kaup.
Pidulikule galaõhtule lisasid sära ka meie peaesinejad Loora ja Kauro Duo ning DJ Danonesky ehk Daniil Belyakov (KJG vilistlane), kelle saatel kogu koolipere tantsuplatsi vallutas.

Pidulikul galal “Aasta täht 2021” jagati meelelahutuslikke tunnustusi suisa 12 erinevas kategoorias:

✨Aasta unimüts- Kermo Vinkler
✨Aasta naljahammas- Deniss Ojamäe
✨Aasta väitlusmeister- Kermo-Sten Bertram
✨Aasta moosija- Ksenija Povilaites
✨Aasta rõõmupall- Pipi Triinu Nõmmiste
✨Aasta aktivist- Irina Vladimirova
✨Aasta suunamudija- Mirtel Põdra
✨Aasta vabatahtlik- German Kabantšuk
✨Aasta stiiliguru- Anastassia Zahhartšenko

✨Aasta tugisammas- õppenõustaja Ainikki Seppar
✨Aasta inspireerija- õp. Laura Esta
✨Aasta üllataja- õp. Kaire Jõe

Kohtla-Järve Gümnaasiumi õpilasesinduse president Lotte Teppe sõnul oli esmakordselt toimunud “Aasta Tähed 2021 jõulugala suisa imeline. “Neid emotsioone, mida me kõik sel õhtul tundsime, on võimatu kirjeldada. Meile tuli nii palju positiivset tagasisidet, mis tegi südame nii soojaks. Oleme väga uhked ja tänulikud et selline tore ja meeldejääv üritus kõigile meeldis.” Kindlasti soovime “Aasta tähed” tunnustuste ja galaga jätkata ka tulevikus, kujundades sellest koolipere jaoks oodatud traditsioonilise sündmuse.
✨Õpilasesinduse meeskond tänab kõiki osalejaid meeldejääva õhtu eest ning soovib kõigile rahulikke jõulupühi ja säravat aasta lõppu!✨