Popi ja klassika keskel: helilooja ja pianist Rein Rannap kavaga “Ikka ja alati” Kohtla-Järve Gümnaasiumis

“Ma ei kirjuta kunagi koledat ega segast muusikat” – allkirjastas Rein Rannap oma loomingulise kreedo juba 13-aastaselt. Ja ta on oma sõna pidanud.

19. veebruaril algusega kell 18:00 toimub Kohtla-Järve Gümnaasiumi aatriumis Rein Rannapi klaverikontsert “Ever and Forever”/“Ikka ja alati”.

Eesti helilooja ja pianist Rein Rannap esitab kavas unikaalses, erinevaid muusikažanreid sulandavas neoklassikalises stiilis loodud kauneid ja hingerahu pakkuvaid teoseid. Kontserdil toetavad seda muusikat spetsiaalselt selle programmi jaoks filmitud lummavad droonivideod Eesti puutumatust loodusest. Klaverikõla täiendavad eelsalvestatud elektroonilised kõlamaastikud.

Rein Rannap on ülimalt mitmekülgne kunstnik, kelle tegevus hõlmab nii igihaljaid laule tema rajatud Eesti kõige tuntuimale rockgrupile “Ruja”, sooloimprovisatsioone, kui ka klassikalisi orkestriteoseid.  Ta on õppinud klaverit Tallinna kui ka Moskva Konservatooriumis, ja omandanud heliloomingus magistri ja doktorikraadi Los Angeles’is, kuulsas Lõuna-Kalifornia Ülikoolis (USC), ning esitanud oma muusikat üle kogu ilma.

Selle kava imeliselt meloodiline ja mõtlik muusika, mis on jäädvustatud ka heliplaadile annab kuulajale võimaluse sisemise rahu kogemiseks, mis on eriti hinnaline meid ümbritsevatel ebakindluse aegadel.

PILET 10€

Piletid müügil Fienta keskkonnas ja tund enne kontserdi algust kohapeal.

Soeta pilet eelmüügist: https://fienta.com/et/rein-rannap-kjg-2022

Avatud kohvik!

NB! Sündmusel järgitakse kõiki hetkel kehtivaid Covid-19 leviku vältimiseks kehtestatud piiranguid ja käitumisjuhiseid. Alates 18. eluaastast peavad esitama COVID-tõendi vaktsineerituse või läbipõdemise kohta. Noored, kes on vanusevahemikus 12 aastat ja kolm kuud kuni 17 aastat (kaasa arvatud), peavad tegevustes osalemiseks esitama tõendi vaktsineerituse või läbipõdemise kohta või tõendi tervishoiuteenuse osutaja poolt tehtud PCR või antigeen-RT testi negatiivse tulemuse kohta. PCR test peab olema tehtud mitte rohkem kui 72 tundi ja antigeen-RT test mitte rohkem kui 48 tundi enne üritusel või tegevuses osalemist. Lisaks tervishoiuteenuse osutaja tehtud testile kehtib ka üldapteegis tehtud antigeeni kiirtesti tulemus. Palume kõikidel külalistel kanda maski!

Värske dokumentaalfilm Rein Rannapist on leitav: https://netikino.ee/rannap

Lisainfo:

www.rannap.ee

https://fb.me/e/2SdpVTKDD

Kohtumiseni kontserdil!