Keeleõppe mentorid 2019/2020 õppeaastal

Saagem tuttavateks!

Meie kooli keeleõppe mentorid aitavad kaasõpilasel arendada oma eesti keele oskust just vastavalt igaühe huvidele, vajadustele ning ajale, pakkudes mitmekülgset tuge suhtlusbarjääride ületamisel.

Keeleõppe mentori saad endale valida registeerides end Stuudiumis soovitud õpilase nime juurde.

Õpilasmentor Elizabeth Veri 

Olen Elizabeth, abiturient ning reaal- ja loodussuuna õpilane. Armastan kultuuri, loodust ja loomingut. Hakkasin õpilasmentoriks, et nii teiste kui enda õppeaasta sisukamaks muuta. Mulle meeldivad väljakutsed ja suhtlemine, huvitavad vestlused ja säravad silmad.

Õpilasmentor Kirsika Eero

Olen Kirsika, reaal- ja loodussuuna õpilane. Üle kõige meeldivad mulle filmid ja retromuusika. Vabal ajal olen oma mõtetega mõttemängude ja keeruliste puslede seltsis. Õpilasmentorluse valisin sellepärast, et kellegi igapäevasuhtlus lihtsamaks muuta ja midagi uut kogeda.

Õpilasmentor Gea Maris Räis

Minu moto on: ,,Tee teistele seda, mida sa tahad, et sulle tehtaks,“ seega hakkasin ma õpilasmentoriks, et aidata neil õpilastel õppida eesti keelt, kellel on siiamaani olnud probleeme eesti keele omandamisega. Ma teen seda, kuna ma soovin, et saaksin samamoodi minna kellegi juurde ja küsida abi, kui mul on probleeme vene keelega. Iseloomult olen rahulik, kannatlik ja mõistev. Ma armastan lugeda raamatuid, kirjutada jutukesi, käia teatris ja kinos.

 

Õpilasmentor Evelin Riimast

Minu nimi on Evelin ja olen G3 õpilane. Iseloomustaksin ennast kui ausa, kohusetundliku ning siira preilina, kellel on vastupandamatu tung maailma avastada. Minu unistus on aidata abivajajaid enda kogemuste ja teadmiste põhjal, seetõttu kandideerisin ka õpilasest keelementoriks. Olen meelsasti valmis panema õla alla noortele, kes usuvad, et keelebarjääri saab ületada.

Õpilasmentor Alissa Kazmin

Mina olen Alissa, G3 reaal- ja loodussuuna õpilane. Olen karismaatiline neiu, kellel on suur janu teadmiste järele. Otsustasin olla üks õpilasmentoritest just sellepärast, et mulle meeldib suhelda ja aidata oma eakaaslasi. Loodan, et saame üheskoos sisukat ja lõbusat koostööd teha!

Õpilasmentor Meeli Liepkalns

Olen sünnist saati elanud Ida-Virumaal. Lapsepõlves oli minu mängukaaslasteks palju vene keelt kõnelevaid lapsi. Vaatamata sellele, et ma vene keelt ei oska, saime siiski üksteisest aru. Soovin anda oma panuse eesti keele õpetamisele, et kõik meie koolikaaslased saaksid omavahel vabalt suhelda eesti keeles. Iseloomult olen rahulik, kannatlik ja mõistev. Mulle meeldib rulluisutada, lugeda raamatuid ja käia teatris.